Ciekawe tematy z Garwolina

Mieszkanka naszego powiatu Kamila Sabak zagrała główną rolę w odcinku serialu Komisariat

AKTUALIZACJA

Dodano:
garwolin - Mieszkanka naszego powiatu Kamila Sabak zagrała główną rolę w odcinku serialu Komisariat

AKTUALIZACJA. W związku ze zmianami w programie odcinek serialu „Komisariat” z udziałem Kamili Sabak zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 listopada o godzinie 18.55 w w TVP1. Około 2 miesiące później w telewizji TVN zostanie wyemitowany odcinek „Ukrytej Prawdy”, gdzie również zaprezentowała się mieszkanka naszego powiatu.

Kamila Sabak trafiła to telewizji poprzez casting zorganizowany przez polską agencją castingową. Mieszkanka naszego powiatu w serialu "Komisariat" wcieliła się w rolę pani anestezjolog, która padła ofiarą stalkingu. Nagranie do serialu trwało dwa dni.

Za około 2 miesiące Kamilę będzie można zobaczyć w serialu „Ukryta Prawda”. Zagrała w nim przyjaciółkę kobiety, do której po latach zgłosił się mężczyzna podający się za zaginionego syna.

Jak poszło Kamili Sabak w serialu "Komisariat" będzie można dowiedzieć się już w czwartek 2 listopada o godzinie 18.55. Emisja w TVP1. O emisji serialu „Ukryta Prawda” gdzie również zaprezentowała się Kamila, poinformujemy niebawem.

Komisariat to paradokumentalny serial zrealizowany na podstawie prawdziwych historii kryminalnych. Widzowie poznają zarówno kulisy pracy policyjnego laboratorium, jaki i życie zawodowe oraz prywatne policjantów.


Kamila Sabak na zdjęciu z aktorem Sebastianem Wątrobą

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku