Rozrywka

Poranek z Zielonym Kopciuszkiem

Dodano:
garwolin - Poranek z Zielonym Kopciuszkiem

Była to nie tylko znana i lubiana przez dzieci historia o Kopciuszku, ale także mały sprawdzian z ekologii, który mali widzowie zdali na piątkę! Teatr Kultureska zainaugurował nowy cykl spotkań w Centrum Sportu i Kultury przeznaczony dla rodziców i dzieci. Następna okazja do wspólnej zabawy już 19 listopada

29 października w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury wystąpił Teatr Kultureska, otwierając cykl „Artystyczne poranki”. Sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury została zapełniona do ostatniego miejsca. Rodzice ze swoimi pociechami przyszli, by zobaczyć znaną bajkę w trochę innej aranżacji. W tej wersji opowieści Kopciuszek przyjaźnił się z kolorowym motylem i szczurkiem o imieniu Burek. Te barwne postaci wywoływały w widzach największe emocje. Radość sprawiały również efekty specjalne w postaci kolorowych świateł, baniek mydlanych i dymu. Aktorzy na scenie śpiewali autorskie piosenki, tańczyli, a także schodzili ze sceny, by zaktywizować publiczność. Najodważniejsi widzowie wystąpili obok aktorów i zostali nagrodzeni balonikami.

REKLAMA:


Przedstawienie „Zielony Kopciuszek” miało charaktrer edukacyjny. Najmłodsi uczyli się jak dbać o czyste powietrze i segregować śmieci, a przy tym doskonale się bawili. Okazało się, że dzieci doskonale wiedzą, co robić, by nie niszczyć otaczającej nas przyrody.

Po zakończonym spektaklu nastąpił czas na niespodziankę: trzy osoby wygrały bilet na kolejne przedstawienie z cyklu „Artystyczne poranki”. W listopadzie będzie to pokaz kuglarski pt.: „Cyrk na walizkach”.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 27

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.