Wiadomości

Dwie kolizje i pożar samochodu

Dodano:
garwolin - Dwie kolizje i pożar samochodu

1 listopada doszło do trzech zdarzeń, które wymagały interwencji straży pożarnej. Strażacy wjeżdżali do kolizji w Puznówce i w Chęcinach oraz do pożaru samochodu osobowego w Łaskarzewie.


Zderzenie osobówki i samochodu ciężarowego w Puznówce

Po godz. 5.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu na drodze krajowej nr 17 w Puznówce, w którym uczestniczył samochód osobowy Ford Fiesta i samochód ciężarowy Renault. Osoby podróżujące pojazdami nie odniosły obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

Zdarzenie drogowe z udziałem skutera w Chęcinach
Po godzinie 7.00 dwa zastępy PSP i zastęp OSP Górzno uczestniczyły w działaniach w miejscowości Chęciny, gdzie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującemu skuterem, który uległ upadkowi. Ratownicy dokonali stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa i opatrzyli ranę głowy poszkodowanego, a następnie przekazali go przybyłemu na miejsce zespołowi pogotowia ratunkowego. Akcja trwała blisko jedną godzinę.

Pożar samochodu w Łaskarzewie
Po godz. 18 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na ul. Garwolińskiej Łaskarzewie. Działania strażaków polegały na podaniu prądu wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Łaskarzew. Działania trwały blisko jedną godzinę.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.