Wiadomości

Wpadł pod pociąg. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Dodano:
garwolin - Wpadł pod pociąg. W ciężkim stanie trafił do szpitala

W niedzielny wieczór na stacji w Pogorzeli Warszawskiej 44-letni mężczyzna został najechany przez pociąg. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR. Poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Podróżni napotkali utrudnienia.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o 20.30. Pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Zachodnia-Dęblin na stacji PKP w Pogorzeli Warszawskiej najechał na Grzegorza K. leżącego między torami a peronem. Mężczyzna doznał urazu głowy i lewej nogi i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala na Szaserów. Jego stan w momencie zdarzenia był ciężki. Podróżni napotkali na utrudnienia. Maszynista w  momencie zdarzenia był trzeźwy. Grzegorz K. zostanie przepadany na  trzeźwość– informuje asp. Anna Wasilewicz, rzecznik prasowy KPP w Otwocku.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.