Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 05-11-2017r.

Dodano:

31 października

Garwolin, ul. Przechodnia

W nocy z 30 na 31 października nieznany sprawca z prywatnej firmy, dokonał kradzieży sprzętu komputerowego. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Garwolina.

Łąki
P.M., lat 39 zam. pow. Garwolin, kierując motorowerem nie zatrzymał się policjantom do kontroli drogowej. Jak się okazało mężczyzna kierował skuterem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz poruszał się jednośladem bez numerów rejestracyjnych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

1 listopada

Wilchta, godz. 12.19

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 35-letni mężczyzna kierujący osobowym fordem, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył osobowego audi, którym kierował 71-letni mężczyzna. Na skutek zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznała 66-letnia pasażerka audi i została przewieziona do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z KPP Garwolin.

3 listopada

Wilchta, godz. 9.36

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący osobowym bmw, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu osobowemu vw. W wyniku zderzenia pojazdów z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona pasażerka vw. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Sobolew, ul. Sądowa, godz. 17:25
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 68-letni kierowca autobusu, najechał na leżącego na środku jezdni 48-letniego pieszego obok którego leżał rower. W wyniku tego zdarzenia 48-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Z krwi pobranej do badań wynika, że pieszy miał 2.89 promila alkoholu we krwi. Kierowca autobusu trzeźwy. Postępowanie prowadzi policjanci z PP Sobolew.

REKLAMA:


4 listopada

Garwolin

Policjanci z WRD zatrzymali K.Sz., lat 23 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym vw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 47-letniego mężczyznę obywatela Ukrainy, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chełmie do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności. 

Wilga, ul. Puławska, godz. 16:54
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 69-letni kierowca osobowej skody na łuku drogi w terenie niezabudowanym i nie oświetlonym potrącił pieszego 80-letniego mężczyznę przechodzącego przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący trzeźwy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

5 listopada

Garwolin

Policjanci z OPI KPP Garwolin, u 33-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki z zapięciem z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadza policjanci z KPP Garwolin.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 267 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.