Wiadomości

Świąteczne zrób to sam – warsztaty rękodzieła

Dodano:
garwolin - Świąteczne zrób to sam – warsztaty rękodzieła

Jak udekorować dom na święta? Co podarować bliskim? Odpowiedź na te pytania jest prosta – zrób to sam! Prezenty i ozdoby można będzie wykonać na warsztatach rękodzielniczych w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Pod czujnym okiem specjalistów uczestnicy stworzą zestawy mydełek naturalnych oraz biżuterię i dekoracje bożonarodzeniowe.


21 listopada – warsztaty decoupage

Jest to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki. Decoupage klasyczny polega na naklejaniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Uczestnicy warsztatów w CSiK będą mieli okazję ozdobić różnego rodzaju zawieszki choinkowe, bombki, a także drewniane kuferki lub biżuterię. Tak przygotowane przedmioty mogą stać się dekoracją domu lub niepowtarzalnym prezentem dla kogoś bliskiego.

5 grudnia – ręczne tworzenie mydełek glicerynowych

Na warsztatach uczestnicy poznają proces powstawania mydła, zaprojektują dwa własne mydełka, kulę do kąpieli oraz utworzą ozdobne opakowania, dzięki czemu cały zestaw będzie mógł posłużyć jako prezent gwiazdkowy. Mydełka można stworzyć o dowolnym kształcie, kolorze oraz zapachu.

REKLAMA:


Stwórz prezenty dla swoich bliskich!


Warsztaty decoupage – 21 listopada, godz, 18:00, sala konferencyjna Pływalni Miejskiej „Garwolanka“, cena: 40 zł

Tworzenie mydełek naturalnych – 5 grudnia, godz. 18:00, sala konferencyjna Pływalni Miejskiej „Garwolanka“, cena: 40 zł

Czas trwania warsztatów: do 2 godzin.

Zapisy i informacje w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, ul. Nadwodna 1, tel. 25 682 20 51Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.