Wiadomości

Zobacz odcinek serialu „Komisariat” z udziałem Kamili Sabak

Dodano:
garwolin - Zobacz odcinek serialu „Komisariat” z udziałem Kamili Sabak

W poniedziałek 6 listopada w TVP można było obejrzeć odcinek serialu „Komisariat” z udziałem Kamili Sabak, mieszkanki naszego powiatu.

Kamila Sabak trafiła to telewizji poprzez casting zorganizowany przez polską agencją castingową. Mieszkanka naszego powiatu w serialu "Komisariat" wcieliła się w rolę pani anestezjolog, która padła ofiarą stalkingu. Nagranie do serialu trwało dwa dni.

Serialowa anestezjolog Alicja Kostrzyńska otrzymała przesyłkę od nieznanego nadawcy. W środku znalazła odcięte ucho i anonimową wiadomość. Jak dalej rozwinęła się akcja? Kto był nadawcą przesyłki? Jak poszło Kamili Sabak w serialu "Komisariat"? Na wszystkie te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź po kliknięciu TUTAJ.

Za około 2 miesiące Kamilę będzie można zobaczyć w serialu „Ukryta Prawda”. Zagrała w nim przyjaciółkę kobiety, do której po latach zgłosił się mężczyzna podający się za zaginionego syna.
O emisji serialu „Ukryta Prawda” gdzie również zaprezentowała się Kamila, poinformujemy niebawem.

Komisariat to paradokumentalny serial zrealizowany na podstawie prawdziwych historii kryminalnych. Widzowie poznają zarówno kulisy pracy policyjnego laboratorium, jaki i życie zawodowe oraz prywatne policjantów.

Źródło i screen TVP/ własne

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku