Ciekawe tematy z Garwolina

Rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i grzywna – to kara dla Jarosława T., który zaczepiał dzieci w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i grzywna – to kara dla Jarosława T., który zaczepiał dzieci w Garwolinie

Jarosław T. który zaczepiał dzieci w Garwolinie w lipcu 2016 r. i styczniu 2017 r., 6 września 2017r. usłyszał wyrok. Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywna i zakaz zbliżania się do placówek oświatowych, w których przebywają małoletni, to kara jaką oskarżony usłyszał za obnażanie się przed dziećmi.

Jarosław T. po tym jak zaczepił dzieci w styczniu 2017r. trafił do aresztu, ale został z niego po kilku dniach wpuszczony, co wywołało burzę w portalach społecznościowych. Negatywne zdanie na ten temat wyrażali internauci z całej Polski. Jeden z internautów upublicznił w sieci wizerunek i dane Jarosława T.

22 maja 2017 roku prokurator rejonowy w Garwolinie skierował przeciwko Jarosławowi T. akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Garwolinie II Wydział Karny. Portalowi Kuriergarwolinski.pl udało się ustalić, że Jarosław T. zaczepiał dzieci nie tylko w styczniu tego roku w rejonie cmentarza w Garwolinie, ale i w lipcu 2016 r. w rejonie Szpitala Powiatowego.

REKLAMA:


- Oskarżonemu zarzucono dwa czyny z art. 200§4 k.k. a w tym, że: w dniu 25 stycznia 2017r. w Garwolinie, w celu zaspokojenia seksualnego jadąc rowerem zatrzymał dwoje małoletnich dzieci i proponował wykonanie czynności seksualnej na ich oczach wydając przy tym rożne odgłosy, wystawił język i poruszał nim wykonując nieprzyzwoite gesty,i że w miesiącu lipcu 2016r. w rejonie Szpitala Powiatowego w Garwolinie w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim wykonanie czynności seksualnej poprzez wystawienie swojego penisa i onanizowanie się, wydając jednocześnie odgłosy sapania – poinformował nas w czerwcu 2017r. Waldemar Szostek, prezes Sądu Rejonowego w Garwolinie.

6 września w sprawie przeciwko Jarosławowi T. zapadł wyrok. Zostały uznany winnym w obu przypadkach. Jarosław T. został skazany na rok ograniczenia wolności w zawieszeniu na 3 lata, dozór kuratora, grzywnę 3000 zł, obowiązek powstrzymania się od używania alkoholu, obowiązek psychoterapii i zakaz przebywania w pobliżu placówek oświatowych, gdzie gromadzą się małoletni. Jarosław T. ma też obowiązek powstrzymania się od zbliżania do pokrzywdzonych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

uwaga (, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

czego nie pokazecie twarzy tego typa

Gosc (, #IP 1604dcc0a0) Odpowiedz

Prawo ustalają patologiczni posłowie i sędziowie tak żeby im nie morzna było się dobrać do dupy gdy narobia przekretuw reforma jest dawno potrzebna i powrót do prawa karnego za tzw.komuny z przywruceniem kary śmierci włącznie

szkoda słów (, #IP 71f75caddf) Odpowiedz

Jeżeli za takie zachowanie dostaje się zawiasy, to ja jestem za reformą sądownictwa.

popieram (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

Zdecydowanie reforma- popieram