Wiadomości

Zderzenie dwóch aut w Chęcinach

Dodano:
garwolin - Zderzenie dwóch aut w Chęcinach

Dziś o 17.00 w Chęcinach doszło do zderzenia dwóch aut: peugeota i bmw. Na miejscu jest karetka i policja.

Z relacji naszej Czytelniczki wynika, że jedna z poszkodowanych osób leżała na drodze, ale to na razie niepotwierdzone przez policję doniesienia. Więcej informacji wkrótce.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o 16.59. Na miejscu zdarzenia są policjanci i ustalają przebieg zdarzenia – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy Czytelniczce.

Jest to trzecie zdarzenie na skrzyżowaniu w Chęcinach w ostatnich trzech miesiącach.
17 października zderzyła tam sie karetka i samochód osobowy. W wypadku poszkodowanych zostało 5 osób. Wcześniej zderzył tam się samochód osobowy z ciągnikiem.

REKLAMA:


AKTUALIZACJA:
- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni mężczyzna kierujący osobowym peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowemu bmw, którym kierował 20-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 56-letnia pasażerka bmw i została przetransportowana do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

" to trzecie zdarzenie na skrzyżowaniu w Chęcinach" (, #IP f1ffe6f367) Odpowiedz

może wystarczy patrzeć na oczy na skrzyżowaniu,to nie pastwisko tylko droga i są od tego przepisy.

VDFGDFBD (, #IP 266bff41e3) Odpowiedz

W koło tego skrzyżowania przecież są pastwiska.

(, #IP d3d35ac7ed) Odpowiedz

Co to za marka samochodu, tego czerwonego, opel??