Wiadomości

Dyrektor Biblioteki z nominacją na 7 lat

Dodano:
garwolin - Dyrektor Biblioteki z nominacją na 7 lat

Iwona Poreda, dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie od 2012 roku, odebrała akt powołania na kolejną kadencję.

Dyrektor została wyłoniona przez komisje konkursową, której wybór zatrwierdził Burmistrz Miasta zarządzeniem nr 104/2017 z dnia 26 października br. W dniu 2 listopada w obecności kierownika Wydziału Spraw Oświatowych Jadwigi Mańkowskiej, sekretarza miasta Cezarego Tudka, burmistrza miasta Tadeusza Mikulskiego Iwona Poreda odebrała nominację na funkcję dyrektora na 7 lat.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

REKLAMA:


garwolin.pl, opr. AS


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nominacja (, #IP ff5ae4fd0e) Odpowiedz

Taką nominację chyba można będzie skrócić po wyborach jeśli oczywiście nowemu burmistrzowi by nie pasowała.

W zestawieniu Siedlce - Mińsk Mazowiecki - Garwolin... (, #IP c2e9fb3f8a) Odpowiedz

Nominacja - po nominacji kawka itd. itd. No..., a jak wypada Garwolin w rozwoju i inwestycjach na tle innych miast dawnego województwa siedleckiego? Według mojej opinii bardzo źle! To oznacza, że Garwolin ma niekompetentnych gospodarzy słabo starających się o finanse i rozbudowę Garwolina. Wystarczy porównać goszcząc w Siedlcach, Mińsku Mazowieckim czy Sokołowie Podlaskim i po powrocie do Garwolina smutek ogarnia, nie rozwiązana od lat sprawa korków niemal każdego dnia |(może w końcu rondo planowane rozwiąże problem)| od strony ``koszar``, a Garwolin opiera się głównie w okręgu na jednym skrzyżowaniu ul.Długa z ul.Kościuszki i brakuje tyko odchodów krów na ulicy jak to było kilka lat wstecz. Czym zatem zajmują się włodarze miasta Garwolin i Starostwo włącznie z posłem Woźniakiem? Przecinaniem wstęgi bo oddano kilka metrów chodnika tu i ówdzie podaję tak dla przykładu. Widzimy w mediach miejscowych uczestnictwo przy herbatce z okazji obchodów rocznicy takiej czy innej i tak etc., etc. ... Gdzie pozyskiwanie funduszy i rozwój naszego miasta i regionu?!:-(

Marley (, #IP 26880e5263) Odpowiedz

a dlaczego od razu nie np. na 57 lat tylko na 7? Co to jest 7 lat? I pana Tudka od razu zabezpieczyć i namaścić na 87 lat sekretarzem... W czym problem?