Wiadomości

3 miesiące aresztu za znęcanie się nad rodzinami. Sprawcom przemocy grozi nawet 5 lat więzienia

Dodano:
garwolin - 3 miesiące aresztu za znęcanie się nad rodzinami. Sprawcom przemocy grozi nawet 5 lat więzienia

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawców przemocy domowej. Dwaj mieszkańcy powiatu garwolińskiego podejrzani są o znęcanie się nad swoimi rodzinami. Mężczyźni będąc pod działaniem alkoholu wyzywali szarpali i grozili domownikom. Policjanci zatrzymali 64 i 55-latka. Teraz za popełnione przestępstwa mężczyznom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkańcy Garwolina i gm. Łaskarzew, po powrocie do domu, będąc pod wpływem alkoholu wszczynali najbliższym bezpodstawne awantury. Przez ten czas ich rodziny  znosiły ciągłe upokorzenia, groźby, wyzwiska oraz przemoc fizyczną. O dramacie w rodzinach zostali powiadomieni garwolińscy i łaskarzewscy policjanci. Po interwencji policjantów mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Sprawcy przemocy domowej zostali już  przesłuchani i usłyszeli zarzuty znęcania się nad najbliższymi. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego sąd zastosował wobec sprawców przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w więzieniu. Za popełnione przestępstwo sprawcom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.