Wiadomości

Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej przyznał nagrody dla strażaków z KP PSP Garwolinie

Dodano:
garwolin - Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej przyznał nagrody dla strażaków z KP PSP Garwolinie

Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany oraz dyżurny operacyjny. Wśród wyróżnionych znaleźli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie.

7 i 9 listopada 2017 r. komendant powiatowy PSP w Garwolinie bryg. Krzysztof Tuszowski uroczyście wręczył decyzje o przyznaniu nagród, które otrzymali: st. kpt. Wojciech Krupa - zastępca dowódcy zmiany, asp. sztab. Krzysztof Babik – dyżurny operacyjny, st. asp. Arkadiusz Śliński – dyżurny operacyjny, asp. Krystian Błażejczyk – dyżurny operacyjny.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym funkcjonariuszom i życzymy dalszych osiągnięć.

Kpgarwolin, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.