Wiadomości z Garwolina

Uderzył w nieoświetlony pojazd. Pasażerka trafiła do szpitala

Dodano:
garwolin - Uderzył w nieoświetlony pojazd. Pasażerka trafiła do szpitala

W nocy 11 listopada, w lesie w miejscowości Izdebno osobowy opel uległ awarii. Pojazd nie był oświetlony, gdy uderzył w niego renault. Pasażerka opla trafiła do szpitala.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o 21.32. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem najechał na nieoświetlony w lesie pojazd marki opel, który uległ awarii. Obrażeń ciała doznała 52-letnia kobieta z osobowego opla i została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Łaskarzew – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.