Sport

Zawody w Ząbkach i Puławach bardzo udane dla zawodników MKS

Dodano:
garwolin - Zawody w Ząbkach i Puławach bardzo udane dla zawodników MKS

W weekend 4-5listopada zawodnicy MKS Garwolin startowali na zawodach z cyklu Grand Prix Victora w Ząbkach i IV Mistrzostwach Puław w Badmintonie. Z obu imprez przywieźli worek medali.


W dniu 4 listopada 2017 odbył się turniej z cyklu Grand Prix Victora w Ząbkach. Anna Kotlarska okazała się bezkonkurencyjna wśród dziewcząt z rocznika 2005-2007 pokonując w finałowym pojedynku koleżankę klubową Oliwię Winek - 15:5, 15:4. Na V miejscu uplasowała się młodsza z sióstr Lena Winek.

Tomasz Kotlarski poszedł w ślady siostry i również wygrał rywalizację w kategorii chłopców z roczników 2005-2007, a Oskar Winek zakończył rywalizację na IV miejscu.
Kacper Winek zajął II miejsce w kategorii chłopców z roczników 2002-2004 przegrywając w pojedynku finałowym po zaciętej walce z graczem Jakubem Walocha z miejscowego klubu MKS Ząbki w stosunku punktowym 12:15,15:12,12:15.

W grach podwójnych bez podziału na kategorie triumfowali Kacper Winek w parze z Jakubem Walocha. Na II miejscu stanęli rodzeństwo Ania i Tomek Kotlarscy, na najniższym stopniu podium stanęły siostry Lena z Oliwią. A więc całe podium dla MKS-u.

W niedzielę tj. 5 listopada 2017 zawodnicy MKS wystartowali w IV Mistrzostwach Puław w Badmintonie.

Wyniki poszczególnych kategorii poniżej:

Dziewczęta do lat 16 - gra pojedyncza
I m. Ania Kotlarska
III m. Oliwia Winek
IV m. Lena Winek

Chłopcy do lat 16 - gra pojedyncza
II m. Tomek Kotlarski

Gra pojedyncza Mężczyzn Open kat. A
I m. Mariusz Nogal
III m. Mateusz Duchna

Gra podwójna Mężczyzn Open
II m. Mariusz Nogal / Mateusz Duchna

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.