Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 12-11-2017r.

Dodano:

6 listopada

Borowie
Dzielnicowy z Zespołu ds. Prewencji w Borowiu zatrzymał B.W., lat 20 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadając uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Piastów
Policjanci z PP Żelechów zatrzymali M.Z., lat 56 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadając uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Mroków
Policjanci z WRD zatrzymali R.B., lat 44, który kierował mercedesem, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

7 listopada

Garwolin
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali J.N., lat 30 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

8 listopada

Wola Rowska
Z dotychczas nieustalonych przyczyn zaistniał pożar sklepu spożywczego. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z PP Łaskarzew.

Chęciny, godz. 16:59
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni kierowca osobowego peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki BMW, którym kierował 20-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznała 56-letnia pasażerka BMW i została przewieziona do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin.

9 listopada

Garwolin, ul. Źródlana
Z dotychczas nieustalonych przyczyn zaistniał pożar budynku gospodarczego. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach i przedmioty znajdujące się przy budynku i na strychu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Nowy Goniwilk, godz. 17.10
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 47-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i wbiegła wprost pod nadjeżdżający motorower, którym kierował 55-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała piesza i została przetransportowana do szpitala. Kierowca trzeźwy. Postępowanie prowadza policjanci z PP Żelechów.

10 listopada

Wygoda
Z 9/10 z zaparkowanego Opla Vectry dokonano kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Trąbki
Policjanci z WRD zatrzymali I.K., lat 44 zam. pow. Garwolin, która kierowała osobowym fiatem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


Lipówki
B.L., lat 46 zam. pow. Garwolin, kierując rowerem po drodze publicznej doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym dostawczym fiatem, którym kierował 41-letni mężczyzna. Jak się okazało kobieta kierowała rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

11 listopada


Lipówki
Policjanci z WRD, zatrzymali J.F., lat 42 zam. pow. Warszawa, który kierował dostawczym fiatem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.33 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Miętne
Policjanci z WRD zatrzymali D.T., lat 34 zam. pow. Garwolin, który kierował dostawczym fordem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.27 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin, ul. Targowa
V.S.,lat 36 zam. Ukraina, kierując osobowym oplem doprowadził do kolizji drogowej z innym pojazdem. Jak się okazało mężczyzna kierował pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Izdebno, godz. 21:32
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem najechał na nieoświetlony w lesie pojazd marki opel, który uległ awarii. Obrażeń ciała doznała 52-letnia kobieta z osobowego opla i została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Łaskarzew.

12 listopada

Skurcza, godz. 6:48
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letnia kobieta  kierująca osobowym fiatem z dotychczas nieustalonej przyczyny zjechała z jedni i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 21-letnia pasażerka pojazdu i została przetransportowana do szpitala. Kierująca trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Garwolin
Policjanci WK KPP Garwolin, zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Lipówki, godz. 16:15
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letni mężczyzna kierujący dostawczym renaultem, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go osobowego peugeota, a peugeot doprowadził do kontaktu z osobowym vw znajdującym się przed nim. Na skutek zderzenia pojazdów, obrażeń ciała doznała pasażerka peugeota, która została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 241 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.