Wiadomości

Już niedługo biletomat może ułatwić widzom Kina Wilga zakup biletów

Dodano:
garwolin - Już niedługo biletomat może ułatwić widzom Kina Wilga zakup biletów

Kino Wilga do 20 listopada złoży wniosek do Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej o dotację na zakup biletomatu. Jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany, mieszkańcy naszego powiatu będą mogli zakupić bilety praktycznie codziennie, a nie tylko godzinę przed seansem, jak obecnie.

- Niedługo złożymy wniosek o dotację do Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej na zakup biletomatu – mówi kierownik Kina Jacek Pasternak. - Wartość całego zadania przewyższy prawdopodobnie 30 tys. zł. Nasz wkład własny to połowa kwoty zakupu. Dzięki biletomatowi będzie można zakupić bilet praktycznie zawsze kiedy jest otwarty Dom Kultury i kiedy czynna jest Miejsko Powiatowa Biblioteka Publiczna. Będziemy działać jak duże kina warszawskie, bo aktualnie bilety sprzedajemy na godzinę przed seansem, zwykle od piątku do wtorku. Ponadto w biletomacie będzie można płacić kartą, a teraz nie mamy takiej opcji. Chcemy, żeby biletomat dostarczyła nam firma, która aktualnie dostarcza nam usługę rezerwacji i zakupu biletów – mówi Jacek Pasternak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Czy potrzebny ten automat...? (, #IP b2358bebd0) Odpowiedz

W małym mieście,podrzędnym kinie? Zaraz się okaże, że etat zbędny i ktoś straci pracę jak w przypadku każdej automatyzacji. Głupi pomysł.