Wiadomości

Włamali się i okradli restaurację, zakład pracy i teren budowy. Grozi im do 10 lat więzienia

Dodano:
garwolin - Włamali się i okradli restaurację, zakład pracy i teren budowy. Grozi im do 10 lat więzienia

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu z garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzieże i kradzieże w włamaniem. Śledczy ujawnili też miejsce gdzie znajdowały się skradzione przedmioty. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty karne. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu pracowali przy sprawach kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których doszło pod koniec października br. na terenie Garwolina.
Policyjne działania doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, mieszkańców Garwolina. Sprawcy kradzieży w wieku 26 i 30 lat trafili do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyznom zarzuty kradzieży i kradzieży włamaniem na terenie miasta Garwolin tj. włamania do zakładu, do restauracji oraz kradzieży elektronarzędzi z terenów budowy. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Mężczyźni wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. W tej sprawie zatrzymano również pasera, który zakupił skradzione elektronarzędzia. Za kradzież w włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Panie redaktorze (, #IP cc14a5282f) Odpowiedz

W KPP Garwolin nie ma takiego wydziału. Wystarczy sprawdzić w BIP