Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 19-11-2017r.

Dodano:


14 listopada

Kamionka
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali J.S. zam. pow. Garwolin, który kierował Fordem Mondeo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.59 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wola Korycka Dolna
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K.S., lat 53 zam. pow. Garwolin, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

15 listopada

Celejów, godz. 16:52
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca samochodem marki VW Golf  na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z jadącym samochodem marki Opel Movano. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierujący i zostali przetransportowani do szpitali. Kierowca opla trzeźwy.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Garwolin
Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd dokonali kradzieży biżuterii. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci KPP Garwolin zatrzymali 41-letnią kobietę poszukiwaną przez KMP w Częstochowie do ustalenia miejsca pobytu.

Miętne
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali D.D., lat 38 zam. pow. Garwolin, który kierował Oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Trojanów
Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Następnie sprawcy włamali się do sąsiedniego domu, lecz nie dokonali żadnej kradzieży. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP Trojanów.

17 listopada

Garwolin
Nieznani sprawcy, włamali się do sklepu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę kilku tysięcy złotych.  Odzyskaniem skradzionych pieniędzy i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin

Garwolin
Funkcjonariusze WK KPP Garwolin dokonali zatrzymania mężczyzny który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego.

18 listopada

Górzno
J.S.,lat 62 zam. Warszawa, kierując samochodem marki Renault Clio zjechał z jezdni do przydrożnego rowu. Jak się okazało mężczyzna kierował pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


Słup Pierwszy
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.B., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.781 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali poszukiwanego 30-letniego mężczyznę celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Górzno
S.Z. zam. pow. Garwolin kierując samochodem marki Opel Astra, doprowadził do kolizji drogowej z oplem i oddalił się z miejsca zdarzenia. Podczas zatrzymania mężczyzna w wydychanym powietrzu miał 1,15 promila alkoholu (pobrano krew do badań). Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wilga
Policjanci PP Wilga zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie dwie torebki z białym proszkiem oraz jedną torebkę z różowym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wilga
Policjanci KPP Garwolin u kobiety ujawnili jedną torebkę z marihuaną oraz torebkę z białym proszkiem. Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

19 listopada

Stoczek
Kierujący samochodem marki Chrysler Voyager, pomimo wydania polecenia zatrzymania się do kontroli drogowej przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych przez policjantów z WRD KPP Garwolin w celu uniknięcia kontroli nie zatrzymał się kontynuując dalszą jazdę. Policjanci z WRD wspólnie z dzielnicowym KPP Garwolin po pościgu, gdzie kierowca porzucił pojazd kontynuując ucieczkę pieszo, zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Wilga. Podczas badania mężczyzna  miał 2,31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu (pobrano krew do badań). Mężczyzna kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości oraz nie stosował się do wyroku sądowego o  zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 247 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.