Wiadomości

Dwie działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej sprzedane za 4 mln zł

Dodano:
garwolin - Dwie działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej sprzedane za 4 mln zł

W dniu 10 listopada komisja przetargowa przeprowadziła przetargi na działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej należące do Starostwa Powiatowego. Dwie działki o łącznej powierzchni 0,58 ha za kwotę 1 mln 636 tys. zł brutto zakupił Andrzej Leszek prowadzący firmę Lamex, a trzy działki o łącznej powierzchni 0,89 ha za 2 mln 460 tys. zł brutto zakupił Edward Czub prowadzący firmę Domex.

Cena wywoławcza w przypadku działek o powierzchni 0,58 ha wyniosła 600 tys. zł netto. Do przetargu zostało dopuszczonych 10 podmiotów. W przypadku działek o łącznej powierzchni 0.89 ha cena wywoławcza wyniosła 1 mln 100 tys. zł. netto Do przetargu dopuszczonych zostało 9 podmiotów.

- Zakupiliśmy te działki, ponieważ uznaliśmy, że leżą w dobrej lokalizacji. Mamy pewne pomysły odnośnie ich wykorzystania, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy. Prawdopodobnie będziemy chcieli wykorzystać je do działalności, którą aktualnie się zajmujemy, czyli do branży budowlanej – mówi Edward Czub z firmy Domex.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dwie działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej sprzedane za 4 mln zł (, #IP 0fd16b8cf2) Odpowiedz

Tak naprawdę na tak duży garwolin mamy w okolicy trzy zakłady ,,LAKIERY \ w Pilawie , ,,HUTA\ w trąbkach i ,,avon\ w garwolinie a w strefie garwolina powinien stanąc olbrzymi zakład zatrudniający ze 2,5 tyś. ludzi, a tak leszki i oochnik postawią po magazynie i po inwestycji, to po to budowano szosę, słupy oświetleniowe i całą infrastrukturę, ZMARNOWANY teren.

Dwie działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej sprzedane za 4 mln zł (, #IP 0fd16b8cf2) Odpowiedz

A ludzie z Garwolina dalej będą jeżdzić do warszawy za pracą ,,LESZEK \ pobuduje magazyn zatrudni cztery osoby, ,,ochnik\ postawi bloki i pozamiatane.A nie lepiej było ściągnąć prawdziwego inwestora z produkcją np. silników i zatrudnić z 1000 osób a nie dalej avon będzie dyktował swoje warunki.A była szansa na zmiany.

Przyjdzie Castorama i po was (, #IP 752a94f8e4) Odpowiedz

Przyjdzie Castorama i Po Was będziecie mieli tylko ziemie do sprzedania z nimi wygracie ceną .

Gosc (, #IP 36445e9a6b) Odpowiedz

Niech je przeznacza pod zabudowę ochnik chętnie je wykupi i nowe bloki tam postawi inaczej to będzie strefa wiecznej nieurzytecznosci w tym mieście bez miejsc pracy z zachodnimi koncernami kapitalistycznych dusi groszy i wyzyskiwaczy

Dobre i to. (, #IP 3f43d79f3c) Odpowiedz

Garwolińska strefa bezaktywności miała przyciągnąć jakiś biznes z zewnątrz, który da miejsca pracy. Póki co kupują lokalsi a ich cele raczej są dość mgliste i mocno przyszłościowe. Dobre i to. Może chociaż się zwrócą koszty inwestycji w infrastrukturę.

Gosc (, #IP 50d5f5d95a) Odpowiedz

Podmiot l.pewnie pomyślał by o produkcji gdyby dostał unijna dotacje na rozbudowę firmy i gdyby tu na miejscu były warunki takie jak w Chinach i pewnie nietylko on by pomyślał wtedy o produkcji tu w Garwolinie ochnik terz

Nadzieja (, #IP b6a772d064) Odpowiedz

Mam nadzieję, że te podmioty kupiły te działki po to by zainwestować, by nasz powiat wreszcie ruszył z kopyta, by działo się dobrze, a nie po to by tylko zablokować kogoś kto by chciał to zrobić. Może podmiot L pomyśli o produkcji? pozdrawiam