Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 26-11-2017r.

Dodano:

21 listopada

Sobolew
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali W.B., lat 70 zam. pow. Garwolin, który kierował seatem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.29 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

22 listopada

Garwolin
Nieznany mężczyzna podający się za funkcjonariusza policji, dodzwonił się na numer telefonu stacjonarnego 72-letniej kobiety. W trakcie rozmowy oświadczył, iż syn zgłaszającej miał wypadek i w celu uniknięcia tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy ma przekazać pieniądze, po które zgłosi się policjant. Zgłaszająca oświadczyła, iż nie ma takiej kwoty i podała jaką kwotę dysponuje, na którą rozmówca przystał. Do przekazania pieniędzy nie doszło z uwagi na bardzo świadomą reakcję pokrzywdzonej, która powiadomiła rodzinę oraz policję. Postępowanie prowadzą policjanci KPP Garwolin. W tym dniu na terenie powiatu garwolińskiego doszło do podobnych 7 połączeń telefonicznych.

23 listopada

Wola Żelechowska, godz. 19.42
26-letni mężczyzna kierując osobowym samochodem marki BMW po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo . W wyniku zderzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

24 listopada

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali K.M., lat 21 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Mazda, będąc pod działaniem środków odurzających. Pobrano krew do badań. Postępowanie prowadza policjanci z KPP Garwolin.

Gocław
Do KPP Garwolin zgłosił się J.W., lat 31 zam. pow. Garwolin który oświadczył, że kierował samochodem Fiat Seicento pod działaniem alkoholu i uderzył w betonowe bariery na drodze. Podczas badania okazało się, że mężczyzna w wydychanym powietrzy posiada 1,80 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


Parcele-Rębków
Oficer Dyżurny KPP Garwolin został powiadomiony o dachowaniu pojazdu marki Seat. Na miejsce udali się policjanci z OPI KPP Garwolin, którzy zauważyli że od pojazdu oddala się mężczyzna. Mężczyzna został zatrzymany po pieszym pościgu. Okazało się, że od 40-letniego mężczyzny R.T., zam. pow. Garwolin wyczuwalna jest silna woń alkoholu.  W związku z odniesionymi obrażeniami został on przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali T.B., lat 40 zam. pow. Garwolin, który kierował daewoo, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

25 listopada

Jaźwiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali R.S., lat 18 zam. pow. Mińsk Mazowiecki, który kierował daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

26 listopada 2017r.


Maciejowice
Policjanci z PP Maciejowice zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie listu gończego. W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 201 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.