Rozrywka | Kultura Garwolin

Kino plus kobieta - Kino w szpilkach z CSiK w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Kino plus kobieta - Kino w szpilkach z CSiK w Garwolinie

Raz w miesiącu wypad do kina tylko dla kobiet?! Inicjatywa godna polecenia! Trwa od marca i za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem. Lekki, niezobowiązujący repertuar, miejsce spotkań kobiet, które przychodzą aby się rozerwać. Pomysł świetny na wspólne spędzenie czasu kobiet w różnym wieku; mam, babć, córek, koleżanek. Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma w naszej okolicy drugiej takiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!


 „Kino w szpilkach” to, jak podkreślają pomysłodawcy, zarówno nowości filmowe, które nie są pokazywane w bieżącym repertuarze, jak i starsze filmy – dramaty, melodramaty czy komedie. To kino kobiece – bez strzelania i brutalności. Ostatnia projekcja odbyła się w miniony czwartek, 30 listopada. Tym razem można było obejrzeć film z Reese Witherspoon „Wszyscy moi mężczyźni”.

Ale „Kino w szpilkach” to nie tylko film!

Lokalne firmy bardzo chętnie wspierają inicjatywę kina dla kobiet. Przed seansem poczęstunek, fotobudka, nowinki kosmetyczne. Na korytarzach tłumy, gwar rozmowy, śmiech. Swobodny, pozytywny klimat udzielił się chyba każdemu.  Na wejście upominki od firmy Carinii oraz Brüggen, a potem losowanie cennych nagród; butów, day spa, kolacji dla dwojga, bonów upominkowych. Nie sposób tu wszystkiego wymienić… Impreza nabiera coraz większego rozmachu, ciągle czymś zaskakuje. Tym razem, dzięki firmie Carinii, pojawił się gość specjalny – Katarzyna Paskuda, redaktor naczelna magazynu „Gentleman”, która swoją obecnością poparła inicjatywę kina dedykowanego właśnie kobietom.

REKLAMA:


Zainteresowanie przerosło oczekiwania samych organizatorów

Na ostatnią projekcję kina w szpilkach bilety rozeszły się wciągu kilku godzin. Tego jeszcze w historii kina „Wilga” nie było – przyznaje  Jacek Pasternak, kierownik kina. Najbliższy seans 25 stycznia. Sprzedaż biletów rusza dokładnie 2 stycznia 2018 roku od godziny 12:00. Warto zapisać te daty w kalendarzu. Co tu więcej mówić, pisać, po prostu trzeba tam być! Dziewczyny, widzimy się w styczniu!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 77

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.