Rozrywka

Jutro do Garwolina przyjedzie Mikołaj!

Dodano:
garwolin - Jutro do Garwolina przyjedzie Mikołaj!

W niedzielę o godzinie 10:00 w ramach cyklu „Artystyczne poranki” odbędzie się przedstawienie „Świąteczne śledztwo” skierowane do najmłodszych widzów i ich rodziców. Zostały jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie, można je kupić w sekretariacie CSiK. Po południu, o godzinie 17:30 na Skwerze Solidarności nastąpi uroczyste zapalenie lampek na miejskiej choince. Przy tej okazji pojawi się Święty Mikołaj, który w zamian za piosenki lub wierszyki wręczy dzieciom prezenty i słodycze.

Kino „Wilga” przygotowało moc filmowych atrakcji w ramach Mikołajek. Do 6 grudnia można obejrzeć najnowszy film animowany pt. „Kumple z dżungli”. 3 grudnia po seansach o godzinie 13:00 i 15:30 do sali kinowej zawita Święty Mikołaj i rozda upominki najmłodszym widzom.

Pływalnia Miejska „Garwolanka” zachęca do aktywnego świętowania. Jutro bilet wstępu na pływalnie dla wszystkich dzieci będzie kosztował jedynie 5 zł.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.