Rozrywka

Bawili się podczas Balu Andrzejkowego Rozdanie Oscarów (wideo)

Dodano:
garwolin - Bawili się podczas Balu Andrzejkowego Rozdanie Oscarów (wideo)

Piękne miejsce, szczytne intencje organizatorów, suto zastawiony stół, moc niespodzianek, a do tego niesamowity prowadzący wodzirej Fantomasz z Białej Podlaskiej. To wszystko było udziałem blisko 250 młodych ludzi z miasta i okolic Żelechowa, którzy bawili się na Balu Andrzejkowym „Rozdanie Oscarów w Żelechowie”, który 25 listopada odbył się w sali bankietowej „Łabędzi Dwór”.

Bal rozpoczął się o godzinie 18.00 i trwał do 2 w nocy. Organizatorzy w przygotowanie włożyli całe swoje serce i czas, dlatego na uczestników balu czekała moc atrakcji i niespodzianek. - Nikt z nas ani przez chwilę nie czuł się sam, byliśmy jedną  wielką rodziną – podkreślają uczestnicy zabaw, a to dzięki wspólnym tańcom i zabawom integracyjnym oraz atmosferze jedności i równości.

Radosne, uśmiechnięte twarze młodych cieszyły oczy organizatorów. Tańcom i niespodziankom nie było końca. Przygotowano konkursy z nagrodami, gdzie młodzież wygrała m.in. vouchery do SPA, bony zniżkowe na kurs prawa jazdy, talony na kebaby, kosmetyki i wiele innych. Kulminacyjnym punktem wieczoru było losowanie wśród wszystkich uczestników nagrody niespodzianki – wysokiej klasy roweru!    

- Młodzież po raz kolejny udowodniła, że można się świetnie, kulturalnie i świadomie bawić bez alkoholu i innych używek -
mówi ksiądz Leszek Mućka, a o udanej zabawie decyduje atmosfera i towarzystwo.          

REKLAMA:


To misja niesienia efektywnej pomocy i wsparcia młodym ludziom przez Parafię Rzymsko-Katolicką w Żelechowie, przy współpracy z władzami miasta i ludzi dobrej woli doprowadziła do zorganizowania Bezalkoholowego Balu Andrzejkowego, promującego dobrą zabawę, otwartość na drugiego człowieka a przede wszystkim trzeźwość. 

Organizatorzy cieszą się tak licznym udziałem młodzieży i dziękują władzom miasta na czele z burmistrz Mirosławą Miszkurka, sponsorom i darczyńcom za wsparcie inicjatywy, a szczególnie panu Andrzejowi Brychowi za darmowe udostępnienie sali. Dziękują też Straży Pożarnej i Policji za zapewnienie nam bezpieczeństwa.  

Organizatorami wydarzenia byli: ksiądz Eugeniusz Filipiuk - proboszcz parafii Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Żelechowie, ksiądz Leszek Mućka – dekanalny duszpasterz młodzieży oraz siostry Opatrzności Bożej.
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

xxx (, #IP 91552de5d2) Odpowiedz

Gratulacje dla pomysłodawców i organizatorów. Życzę księżom i siostrom nadal tyle zapału do pracy z dziećmi i młodzieżą.

(, #IP f6009fd74e) Odpowiedz

brawo