Wiadomości

Zderzenie opla i suzuki w Korytnicy

Dodano:
garwolin - Zderzenie opla i suzuki w Korytnicy

W czwartek 30 listopada w Korytnicy zderzyły się czołowo dwa pojazdy: opel i suzuki. Do szpitala trafiła 15-letnia dziewczyna.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Zafira nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze,  w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki Suzuki Swift, którym kierowała 39-letnia kobieta. W wyniku zderzenia pasażerka pojazdu opel 15-letnia dziewczyna została przewieziona do szpitala w Warszawie. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów – informuje asp. Szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.