Wiadomości

Wjechał na czerwonym świetle i doprowadził do wypadku. 18-latka w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wjechał na czerwonym świetle i doprowadził do wypadku. 18-latka w szpitalu

30 listopada w Garwolinie 42-latek kierujący iveco wjechał n czerwonym świetle na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z vw passatem, kierowanym przez 18-letniego mężczyznę.

- Zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Aleja Legionów w Garwolinie, otrzymaliśmy o 18.59. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 42 –letni mężczyzna kierujący dostawczym Iveco wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki VW Passat, którym kierował 18-letni mężczyzna. W wyniku zaistniałego zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

tak bywa (, #IP d2788020a4) Odpowiedz

http://3obieg.pl/gdy-policjant-sie-pomyli

(, #IP 946b12d167) Odpowiedz

To kobieta czy mężczyzna kierował passatem?!!