Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 03-12-2017r.

Dodano:

27 listopada

Kozice
Policjanci z PP Trojanów, zatrzymali A.K., zam. pow. Garwolin, który kierował osobową mazdą, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami, które zostały mu wcześniej zatrzymane za ten sam czyn. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

28 listopada

Lipówki DW 805, godz. 7:43
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letnia kobieta kierująca samochodem marki Fiat Punto na oblodzonej jezdni straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg uszkodziła znak drogowy, kosz, ogrodzenie posesji i potrąciła stojącego na przystanku 19-letniego mężczyznę. W wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała i został  przewieziony do szpitala. Kierująca trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

30 listopada

Korytnica, godz. 8:49
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Zafira nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze,  w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki Suzuki Swift, którym kierowała 39-letnia kobieta. W wyniku zderzenia pasażerka pojazdu opel 15-letnia dziewczyna została przewieziona do szpitala w Warszawie. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Garwolin ul. Aleja Legionów, godz. 18:59
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 42 –letni mężczyzna kierujący dostawczym Iveco wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki VW Passat, którym kierował 18-letni mężczyzna. W wyniku zaistniałego zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


1 grudnia

Piastów
Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży pieniędzy oraz złotej biżuterii. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Żelechów.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali M.D., lat 41 zam. Ukraina, który kierował VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Nieznany sprawca włamał się do mieszkania, skąd dokonał kradzieży pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych.  Odzyskaniem skradzionych pieniędzy i zatrzymaniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

2 grudnia

Tarnów
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali R.B., lat 43 zam. pow. Lublin, który kierował toyotą, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

3 grudnia

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali P.P., lat 23 zam. pow. Garwolin, który kierował BMW, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 206 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.