Sport

16 medali dla Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate!

Dodano:
garwolin - 16 medali dla Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate!

18 listopada w Mielcu odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Ziemi Mieleckiej, w którym wzięło udział około 170 zawodników z całej Polski i ekipa z Czech. Zawodnicy z Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate zdobyli łącznie 16 medali.

Zawodnicy Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate zdobyli: 5 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych medali. Co dało im w punktacji medalowej I miejsce. W sukcesie klubu pomogli zawodnicy z powiatu garwolińskiego.

Złote medale w kata zdobyli: Aleksandra Ślińska i Katarzyna Jarząbek; srebrne: Witold Wyszyński, Jan Dąbrowski i Nikodem Fic; brązowe: Michał Barański, Sonja Bakker i Edyta Guba.

REKLAMA:


W kategorii katakumiwaza złote medale zdobyły zespoły: Witold Wyszyński, Kacper Przybyłowski, Aleksander Maciejewski; Nikodem Fic, Kacper Mucha, Jan Dąbrowski; Katarzyna Jarząbek, Barbara Podlasek, Krzysztof Puchalski.
Srebrne medale przypadły tercetom: Michał Barański, Kamil Guba, Przemysław Bedełek
oraz Karol Zaleski, Piotr Karwowski, Łukasz Wielewicki.

W shuyo waza kumite srebrny medal zdobyła Katarzyna Jarząbek a brązowy medal Katarzyna Miętus oraz zespół: Michał Barański, Przemysław Bedełek.

Gratulacje!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 23

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.