Wiadomości

Wybór idealnego fotelika samochodowego

Dodano:
garwolin - Wybór idealnego fotelika samochodowego

Nowo narodzone dziecko ma wiele potrzeb, które rodzice starają się skrupulatnie realizować o wiele wcześniej, zanim przyjdzie ono na świat.

Do potrzeb dziecka można zaliczyć wiele rzeczy w tym te najważniejsze jak: łóżeczko do spania, wózek oraz fotelik samochodowy. Obecnie wybór fotelików samochodowych jest ogromny, dlatego warto przed podjęciem decyzji wybrać kilka najtrafniejszych, z których wybierze się ten najodpowiedniejszy. Fotelik samochodowy przede wszystkim musi być bezpieczny oraz wygodny dla nowonarodzonego malucha, ze względu na to, że spędzi w nim 12 pierwszych miesięcy, dla dzieci od 13 kg.

Fotelik Maxi Cosi Pebble jest fotelikiem spełniającym wszystkie możliwe wymagania, stawianym fotelikom samochodowym. Jest wygodnym, bezpiecznym fotelikiem, który zapewni komfort maleństwu podczas nawet długiej podróży. Do najważniejszych zalet fotelika należą:

1. Fotelik dopuszczony przez TUV do transportu fotelika w samolocie,
2. Zgodność fotelika z homologacją ECE R44/04 oraz unijnym standardem bezpieczeństwa,
3. Montowany przy pomocy bazy FamilyFix lub bez bazy. Baza umożliwia ułożenie fotelika w pięciu różnych pozycjach, może służyć inny fotelikom dla dziecka do ukończenia przez dziecko 4 lat,
4. Możliwość łączenia fotelika ze stelażem wózka Quinny oraz Maxi Cosi,
5. Regulacja wysokości zagłówka a także szelek barkowych,
6. Ustawienie fotelika tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu dziecko jest chronione i bezpieczne,
7. Ułatwiony dostęp do dziecka, dzięki szeroko utrzymywanym szelkom, które pomagają sadzanie i wyciąganie dziecka z fotelika samochodowego,
8. Zdejmowany, wmontowany daszek chroniący małe dziecko przed słońcem i wiatrem,
9. Wygodny uchwyt fotelika, pomocny do przenoszenia,
10. Ściągana tapicerka, którą można prać w pralce,
11. Fotelik posiada z tyłu dodatkowy schowek

Wybór odpowiedniego fotelika dla małego dziecka, to ważna decyzja szczególnie, gdy idealny fotelik ma stać się tym pierwszym fotelikiem, w którym dziecko będzie podróżować ze szpitala do domu. Ważne, by przy wyborze każdego fotelika kierować się tym, że rodzice pragną zapewnić dziecku jak najlepszą ochronę.

Artykuł sponsorowany