Rozrywka

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Żabieńcu w Londynie

Dodano:
garwolin - Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Żabieńcu w Londynie

W dniach 28-29 listopada 2017r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Żabieńcu wraz z nauczycielkami: Katarzyną Jaskułą i Iwoną Karczmarczyk udali się na nietypową wycieczkę. Dzieci z gminy Wilga zwiedzały już polskie miasta i miejscowości, więc tym razem pojechały do Londynu, by zobaczyć znane zabytki i przetestować język angielski w praktyce.

Samolot był oczywistym wyborem transportu, by w jak najszybszym czasie dotrzeć do celu i zacząć zwiedzanie. Dzięki świetnie rozwiniętej sieci metra uczniowie w krótkim czasie zobaczyli min.: Tower Bridge, Buckingham Palace, London Eye, Big Bena, Picadilly Circus czy Trafalgar Square. Zwiedzili również National Gallery i Natural History Museum. Warto dodać, że dla wielu uczestników atrakcją był także przelot samolotem czy metrem.

- To ważne, by pokazać uczniom, jak wielki jest świat i poszerzyć ich horyzonty. To nasz nauczycielski obowiązek. Cieszę się, że mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce - komentuje nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej w Żabieńcu Katarzyna Jaskuła.

- Taka wycieczka to dla nas nowe doświadczenie, które wkrótce chcemy powtórzyć. To wielka satysfakcja patrzeć, jak dzieci radzą sobie w metrze czy restauracji - dodaje nauczycielka Iwona Karczmarczyk.

Wrażenia z wycieczki najlepiej oddają uśmiechnięte buzie uczestników. To była najlepsza lekcja, jaką uczniowie mogli sobie tylko wyobrazić.


Katarzyna Jaskuła, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 17

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nowe metro (, #IP a0260577b6) Odpowiedz

Też bym chciał polecieć metrem...