Wiadomości z Garwolina

Okradli samochody. Chwilę po zdarzeniu wpadli w ręce policji

Dodano:
garwolin - Okradli samochody. Chwilę po zdarzeniu wpadli w ręce policji

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm młodym mężczyznom, którzy włamali się do samochodu zaparkowanego na jednym ze garwolińskich osiedli. Podejrzani wybili szybę w aucie, a ich łupem padły dokumenty od pojazdu. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w nocy 29 listopada otrzymali zgłoszenie, że młodzi mężczyźni na jednym z osiedli włamują się do pojazdów.

Policjanci ujawnili wybicie szyb w dwóch pojazdach, a z jednego z nich zostały skradzione dokumenty pojazdu. Mundurowi w kilka minut po zdarzeniu zatrzymali 21-letniego obywatela Ukrainy, u którego odnaleziono skradzione dokumenty. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym reszcie, a rano dołączył do niego jego 21-letni kompan.

Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Za czyn, którego się dopuścili grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wg (, #IP ee659e429c) Odpowiedz

welcome immigrants : )))

Garwolak (, #IP 2939ff574f) Odpowiedz

Wychodzi przyjmowanie i zapraszanie Uchodźców!!

łodyga (, #IP c652158e0a) Odpowiedz

a Polacy w latach 90 zachowywali sie idealnie...zwłaszcza poza granicami PL

(, #IP a58a42d6ea) Odpowiedz

Bardzo często były to sytuacje ustawione przez tamtejszych mieszkańców- dostawał taki odszkodowanie a pozbywał sie problemu.