Wiadomości

Pijani rodzice opiekowali się dziećmi. Interweniowała policja

Dodano:
garwolin - Pijani rodzice opiekowali się dziećmi. Interweniowała policja

Garwolińscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, po anonimowym zgłoszeniu. Na miejscu okazało się, że 25–letnia matka i jej 38–letni partner mając blisko po 2 promile alkoholu sprawowali opiekę nad dziećmi. Dwójka rodzeństwa została przekazana pod opiekę osoby trzeźwej. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

W sobotę 2 grudnia po godzinie 16.00 oficer dyżurny garwolińskiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o sprawowaniu opieki nad dziećmi przez nietrzeźwych rodziców. Na interwencję domową pojechał patrol policji. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 25–letnią kobietę wraz z konkubentem i dwójkę ich małoletnich dzieci. Policjanci potwierdzili, że rodzice byli pod wyraźnym  działaniem alkoholu.

Wynik badania wykazał, że 25–letnia matka, jak również jej partner mieli po blisko 2 promile alkoholu, a mimo to opiekowali się dziećmi. Rodzeństwo w wieku 6 i 4 lata zostało przekazane pod opiekę osoby trzeźwej. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.