Rozrywka

Uczniowie PSP w Maciejowicach wystąpili dla podopiecznych MEDI-system OSTROWIA

Dodano:
garwolin - Uczniowie PSP w Maciejowicach wystąpili dla podopiecznych MEDI-system OSTROWIA

24 listopada 2017r. pacjenci Ośrodka Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej wysłuchali pięknych pieśni patriotycznych oraz utworów literackich, dotyczących historii walk o niepodległość Polski. Program artystyczny wykonali uczniowie PSP w Maciejowicach

Na wstępie spotkania młodzież wręczyła pacjentom własnoręcznie wykonane biało-czerwone kotyliony jako symbol Polski Niepodległej. W czasie koncertu podopieczni ośrodka włączyli się do wspólnego wykonywania niektórych pieśni.

Występ dostarczył wielu wzruszeń i emocji. W oczach pacjentów pojawiły się łzy wspomnień. Okazjonalne występy chórów i zespołów dla pacjentów są jedną z wielu form spędzania wolnego czasu. Pacjentom oferowane są między innymi takie formy terapii jak: dogoterapia, alpakoterapia, terapia zajęciowa, psychoterapia, rehabilitacja.

REKLAMA:


Firma MEDI-system składa serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Maciejowicach za przygotowanie i wykonanie koncertu poświęconego obchodom Narodowego Święta Niepodległości Polski.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.