Wiadomości

Wypadek autobusu z dziećmi w gminie Miastków Kościelny. Nie żyje kierowca autobusu

Dodano:
garwolin - Wypadek autobusu z dziećmi w gminie Miastków Kościelny. Nie żyje kierowca autobusu

Dziś przed godziną 8.00 w miejscowości Zwola kierowca autobusu, którym łącznie podróżowało 47 osób (kierowca, 3 opiekunów i 43 dzieci) zjechał do przydrożnego rowu. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Jedno dziecko wymagało konsultacji z zespołem ratownictwa medycznego.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 8.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca autobusu zasłabł i wjechał do rowu. Pojazdem podróżowało 47 osób - kierowca, 3 opiekunów i 43 dzieci. Jedno dziecko uskarżało się na ból głowy i przebywało w karetce, ale ostatecznie wszystkie dzieci zostały odebrane przez rodziców. Kierowca autobusu poniósł śmierć na miejscu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Na miejscu zdarzenia pojawił się śmigłowiec LPR, straż pożarna, pogotowie i policja.

zdjecie: KPP

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.