Wiadomości

BMW 330i xDrive już niedługo będzie na wyposażeniu Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

Dodano:
garwolin - BMW 330i xDrive już niedługo będzie na wyposażeniu Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

Już niedługo na wyposażeniu Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie znajdzie się nieoznakowane BMW 330i xDrive. Auto będzie wyposażone w co najmniej dwulitrowy 250-konny silnik i napęd na cztery koła. Pojazd aby rozpędzić się do setki potrzebuje tylko 5,8s. Do KPP niedługo może trafić również bus. Auto będzie miało prawdopodobnie kolor grafitowy. W przyszłym roku do KPP trafi też bus.

- Na temat nowego samochodu rozmawiałem kilkukrotnie z komendantem wojewódzkim policji inspektorem Tomaszem Michułką – mówi poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak. -  Raz na wiosnę tego roku i podczas święta policji. Tydzień temu ja i komendant Iwona Czarnocka dostaliśmy zapewnienie, że ten samochód trafi do Garwolina. Nie wiadomo jeszcze czy w grudniu, czy w pierwszych miesiącach 2018r., bowiem na razie Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu ma tylko 3 samochody do dyspozycji. Jeden trafi do Radomia, jeden do Siedlec i jeden w inne miejsce, być może do nas – mówi parlamentarzysta.

Poseł zaznacza też, że na nowy pojazd KPP w Garwolinie nie mogła już dłużej czekać. - Opel Insignia, który jest na wyposażeniu policji jest już mocno wysłużony, dlatego potrzeba było nowego pojazdu. Chcemy jednak, żeby ten samochód został jako samochód dodatkowy. Kiedy z insignia była w naprawie widać było wzrost liczby zdarzeń drogowych. Tu nie chodzi o to, żeby te samochody służyły tylko do karania kierowców, bo ważne są jeszcze działania prewencyjne – mówi Grzegorz Woźniak.

Cena katalogowa BMW 330i xDrive zaczyna się od 171 tys. zł

KPP w Garwolinie stara się też o bus-a do przewozu funkcjonariuszy policji.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Panie pośle . (, #IP d2788020a4) Odpowiedz

Opel nie jest wysłużony , dziwne że auta 2-3 czy 4 letnie są wysłużone . Ludzie mają 15 -20 letnie i wysłużone nie są ? Może szkoda zwyczajnie im dać bo szanować nie będą ? Swoją drogą nie dość ze i tak wysoko głowy noszą to jeszcze bardziej urosną . Należy wiedzieć że mogą zwyczajnie sobie krzywdę zrobić obsługując takie auto lub je prowadząc .

BUS (, #IP ed5f333e64) Odpowiedz

To ile tych busów???

Pojazdy (, #IP 6a48bfa0af) Odpowiedz

Ja to jetem ciekawy bardziej marki koloru i blach tych aut które trafią do nas.

BUS (, #IP ed5f333e64) Odpowiedz

Chodzi o to, że jest napisane: Do KPP niedługo może trafić również bus. Auto będzie miało prawdopodobnie kolor grafitowy. W przyszłym roku do KPP trafi też bus. Jest 2 razy o busie.