Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 10-12-2017r.

Dodano:

4 grudnia

Brzegi

Podczas akcji poszukiwawczej straży i policji po godz. 15, strażacy z OSP Brzegi w rowie w miejscowości Brzegi odnaleźli ciało 63-letniego zaginionego mężczyzny, którego w zaginięcie w dniu 3 grudnia do KPP Garwolin zgłosiła córka. Mężczyzna wyszedł z domu 1 grudnia. Wstępne wykonane czynności wykluczyły udział osób trzecich.

Józefów
Z 3 na 4 grudnia nieznany sprawca z terenu niezamieszkałej posesji dokonał kradzieży samochodu dostawczego marki VW Transporter, roku produkcji 2017, koloru szarego. Ponadto dokonano kradzieży paliwa ponad 2000 litrów. Straty oszacowano na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia oraz ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z KPP Garwolin. 

Sobolew

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K.K., lat 35 zam. pow. Garwolin, który kierował Skodą, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Ruda Talubska
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali M.R., lat 42 zam. pow. Garwolin, który kierował Seatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Samorządki

Policjanci WK KPP Garwolin, ujawnili samochód osobowy marki Alfa Romeo rok  produkcji 2004, który został skradziony na terenie działania KMP w Łodzi.

6 grudnia

Stoczek

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.W., lat 33 zam. pow. Garwolin, który kierował dostawczym renaultem, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wola Rębkowska, ul. Przemysłowa, godz. 13:06
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letnia kobieta, kierująca osobowym nissanem doprowadziła do zderzenia z osobową skodą, którą kierował 47-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca skody i został przewieziony do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


7 grudnia

Zwola, godz. 8.10

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia oraz z relacji świadków wynika, że 63-letni mężczyzna kierując autobusem zasłabł i zjechał do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowało 43 dzieci oraz 3 opiekunów, którzy nie doznali obrażeń.  Kierowca pomimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

8 grudnia

Borowie

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.P., lat 43 zam. pow. Garwolin, który kierował Nissanem Almera, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.52 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

9 grudnia

Izdebno, godz. 6:54

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z  prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku pojazd marki Opel Corsa, którym podróżowała mama z córką. Kierująca oplem oraz jej 12-letnia córka w wyniku zdarzenia doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitali. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

10 grudnia

Borowie ul. Garwolińska

Policjanci z Zespołu ds. Prewencji w Borowiu, zatrzymali A.D., lat 40 zam. pow. Mińsk, który kierował Daewoo Lanos, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 256 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.