Wiadomości z Garwolina

Śmierć w Ryczyskach

Dodano:
garwolin - Śmierć w Ryczyskach

W nocy 12 grudnia mieszkaniec miejscowości Zasiadały, w przydrożnym rowie w miejscowości Ryczyska znalazł zwłoki 66-letniego mężczyzny.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 22.36. Mężczyzna, jadący drogą gruntową przez miejscowość Ryczyska w kierunku miejscowości Zasiadały zauważył leżący przy drodze rower. Niedaleko, w przydrożnym rowie z wodą zobaczył leżącego mężczyznę. Był to jego sąsiad – 66-letni mieszkaniec miejscowości Zasiadały. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu policjanci wykonali czynności pod bezpośrednim nadzorem prokuratora. Wstępne czynności wykluczyły, aby do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

zdjęcie: Pixabay

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.