Wiadomości z Garwolina

Dyplom uznania dla miasta i gminy Pilawa

Dodano:
garwolin - Dyplom uznania dla miasta i gminy Pilawa

W czwartek 7 grudnia 2017r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie odbyło się okolicznościowe spotkanie laureatów i wyróżnionych w XXI edycji konkursu „Modernizacja Roku 2016”, w której znalazło się tylko dziesięć obiektów z Mazowsza. Wśród zaproszonych gości, w imieniu burmistrza miasta i gminy Pilawa Albiny Łubian, w spotkaniu uczestniczyła sekretarz miasta i gminy Pilawa Bernarda Mikos.

W trakcie spotkania sekretarz odebrała podziękowania oraz dyplom uznania dla miasta i gminy Pilawa za rzetelną i pełną zaangażowania pracę włożoną w realizację inwestycji polegającej na modernizacji placu zabaw dla dzieci w Pilawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.