Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 17-12-2017r.

Dodano:

11 grudnia

Jaźwiny
Policjanci z PP Pilawa zatrzymali M.M., lat 30 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Corsa, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.29 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali D.M., lat 45 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW Passat, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

12 grudnia

Samorządki
Dzielnicowy z Zespołu ds. Prewencji w Górznie zatrzymał A.K., lat 35 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Nissan, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu za brak aktualnych badań technicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Ryczyska
Mężczyzna jadąc drogą gruntową przez miejscowość Ryczyska w kierunku miejscowości Zasiadały zauważył leżący rower a przy rowerze leżącego w rowie mężczyznę, którego rozpoznał jako swojego 66-letniego sąsiada, który nie wykazywał oznak życia. Mężczyzna powiadomił służby ratunkowe i przy pomocy kolegi wydobył ciało z rowu na drogę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon przed przybyciem karetki. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wykonane czynności na miejscu zdarzenia nie wykazały aby do zgonu Zdzisława Sz. przyczyniło się działanie osób trzecich. Zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

13 grudnia

Podłęż
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali A.W., lat 46 zam. pow. Legionowo, który kierował samochodem marki Dacia, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Trąbki
Mężczyzna idąc łąka zauważył leżącego mężczyznę, którego zna od wielu lat. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 58-letniego Tadeusza B. przed przybyciem karetki. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępne wykonane czynności na miejscu zdarzenia nie wykazały aby do zgonu przyczyniło się działanie osób trzecich. Zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


14 grudnia

Garwolin, ul. Al. Legionów, godz. 13:15
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 73-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Mercedes Vito, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył  pojazdu marki BMW, którym kierowała 28-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia kierująca bmw doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Miętne
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali B.S., lat 19 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Audi A4, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin ul. Kościuszki/Mazowiecka, godz. 21:41
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni kierowca osobowego audi skręcając w lewo w ul. Mazowiecką, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost w kierunku centrum osobowemu matizowi, którym kierował 28-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 20-letnia pasażerka audi i została przetransportowana do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

15 grudnia

Trąbki
Policjanci z PP Pilawa u 25-letniego mężczyzny ujawnili dwie torebki z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

16 grudnia

Żelechów ul. Długa, godz. 10:56
31-letni mężczyzna (trzeźwy), kierujący samochodem marki Toyota Corolla, potrącił przechodzącą przez jezdnię w miejscu niedozwolonym 84-letnią kobietę (pobrano krew), która z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

17 grudnia

Potaszniki, godz. 14:33
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Skoda Rapid, jadąc w kierunku Warszawy z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z zestawem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą Krone jadącym w kierunku Lublina kierowanym przez 43-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący samochodem osobowym marki Skoda oraz 45-letnia pasażerka i zostali przewiezieni do szpitala. Do czasu wykonania czynności na miejscu zdarzenia droga DK 17 była zablokowana, policjanci kierowali na objazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Kierowca volvo był trzeźwy. Od kierowcy skody pobrano krew do badań.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 236 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.