Rozrywka

Koncert kolęd Macieja Miecznikowskiego

Dodano:
garwolin - Koncert kolęd Macieja Miecznikowskiego

Najpiękniejsze polskie kolędy, w wyjątkowym wykonaniu Macieja Miecznikowskiego, mieli okazję usłyszeć licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Pilawa i powiatu. Świąteczny koncert, który odbył się w drugi dzień Bożego Narodzenia, w pilawskim kościele parafialnym, był dla miłośników kolęd prawdziwą ucztą duchową.

Maciej Miecznikowski, multiinstrumentalista, śpiewak operowy, obdarzony niezwykle głębokim i charyzmatycznym głosem, przeniósł nas w magiczny, świąteczny klimat. Wspólnie z artystą i obecnymi w kościele dziećmi, przy akompaniamencie gitary i akordeonu wybrzmiały kolędy, te radosne i te bardziej nostalgiczne, wśród których znalazły się m. in. „W żłobie leży” „Wśród Nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu” czy „Cicha noc”

 Organizatorem koncertu był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Parafia Rzymskokatolicka  Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 29

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.