Rozrywka

Spektakl Kiedy kota nie ma - w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Spektakl Kiedy kota nie ma - w Garwolinie

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Na sztukę w Garwolinie zaprasza Teatr Capitol.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne co przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

    „Kiedy kota nie ma…” (Johnnie Mortimer & Brian Cooke ) reżyseria: Andrzej Rozhin , scenografia i kostiumy: Joanna Pielat-Rusinkiewicz , przekład: Klaudyna Rozhin , opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Obsada : Jacek Lenartowicz , Viola Arlak , Anna Gornostaj , Piotr Zelt  , Aleksandra Grzelak , Roksana Szmigiero (obsada wymienna )

Spektakl zostanie wystawiony 22 lutego 2018 r. o godz. 18.30

Centrum Sportu i Kultury – Kino „Wilga” w Garwolinie, ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 90/95 zł do nabycia pod nr tel. 504 036 220

oraz na www.kupbilecik.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.