Wiadomości z Garwolina

Leżał pijany na drodze. Najechał na niego samochód

Dodano:
garwolin - Leżał pijany na drodze. Najechał na niego samochód

30 grudnia w miejscowości Damianów, gm. Trojanów 56-letnia kobieta kierująca renaultem najechała na 44-letniego mężczyznę leżącego na drodze. Mężczyzna, który w momencie zdarzenia był nietrzeźwy trafił do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscy zdarzenia, wynika, że kierująca Renault Laguna 56 - letnia kobieta (trzeźwa) na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym najechała na leżącego na jezdni 44 - letniego mężczyznę znajdującego się w stanie  nietrzeźwym  (2,41 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Trojanowie - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.