Sport

Kisiel Team zakończył rok na I miejscu w GLH

Dodano:
garwolin - Kisiel Team zakończył rok na I miejscu w GLH

W V kolejce GLH po emocjonującym meczu Kisiel Team pokonał KWS Żabczyńscy 5:4. Swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosły Niewykorzystane Talenty.


Baldaccini – FC Ursus 11:5 (7:2)

Baldaccini od początku kontrolowało przebieg gry. Widać było większe doświadczenie. Młodzież z Ursusa zasłużyła jednak na pochwałę, bo zaangażowania i podjęcia odważnej gry im nie można było odmówić.

Kisiel Team – KWS Żabczyńscy 5:4 (2:0)

Ten mecz do ostatnich sekund trzymał w napięciu. Bardzo szybkie spotkanie, obfitujące w szereg ciekawych akcji. Świetnie w swoich bramkach spisywali się Patryk Paszkowski (KWS) i Artur Pietryka (Kisiel). Obrońca tytułu z zeszłego roku wygrał jednak jedną bramką i nadal pozostanie na fotelu lidera.

REKLAMA:


Motor Leokadia – Weekend Łaskarzew 7:5 (2:3)


Na pewno ten wynik można nazwać dużą niespodzianką, ale Motor zdecydowanie na to zasłużył. Najwyższy bieg został przez tę drużynę włączony na pięć minut przed końcem meczu. Weekend już drugi raz z rzędu traci punkty i będzie ich musiał szukać w spotkaniach z teoretycznie trudniejszymi
rywalami.

Return Husaria – Niewykorzystane Talenty 2:5 (0:1)


Niewykorzystane Talenty w końcu zagrały na miarę swoich możliwości. Wprawdzie Return starał się dotrzymywać kroku rywalom, ale to Talenty ostatecznie wygrały 5:2.

Zeller Plastik Garwolin – Wisła Podwierzbie 8:4 (2:2)

Przez większą część meczu spotkanie to było bardzo wyrównane. Jednak w ostatnich 10 minutach Zeller mocniej przycisnął, a Wiślakom jakby zabrakło sił. Zeller wykorzystał potknięcie Weekendu i awansował na drugą pozycję. Wisła swoja postawą udowodniła jednak, że ma szanse wygrywać z najlepszymi.

 


zdjęcie: archiwum KG


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.