Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 31-12-2017r.

Dodano:

25 grudnia

Łąki
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali S.L., zam. pow. Garwolin, która kierowała samochodem marki Opel Vectra, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Domaszew, godz. 17:31
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mężczyzna (trzeźwy) kierując pojazdem marki Skoda Octavia potrącił przechodzącą przez jezdnię 64-letnią kobietę, która w wyniku poniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Wykonane czynności  odbyły się pod nadzorem prokuratora.

Żelechów
Dzielnicowy z PP Żelechów, zatrzymał A.W., lat 23 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Fiat Seicento, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.92 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

28 grudnia

Wola Żelechowska
Policjanci z PP Żelechów, zatrzymali P.B., lat 50 ob. Belgii, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.05 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

REKLAMA:


30 grudnia

Damianów, gm. Trojanówwypadek drogowy
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscy zdarzenia, wynika, że kierująca Renault Laguna 56 - letnia kobieta (trzeźwa) na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym najechała na leżącego na jezdni 44 - letniego mężczyznę znajdującego się w stanie  nietrzeźwym  (2,41 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Trojanowie

g.16.30 Gocław ul. 3 Maja
Policjanci z  KPP Garwolin, zatrzymali mężczyznę lat 32, który kierował samochodem osobowym Fiat Seicento znajdując się w stanie nietrzeźwości 3,96 promila alkoholu w wydychanym powietrzu  Postępowanie prowadzi PP Pilawa.

g.21.50
Wola Życka gm. Trojanów
Policjanci z  KPP Garwolin, zatrzymali Barbarę K. lat 34, która kierowała po drodze publicznej  samochodem osobowym marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości 0.65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP w Trojanowie.

31 grudnia

g. 0.40 Puznówka, gm. Pilawa
Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali 20 - letniego mężczyznę, który kierował po drodze publicznej samochodem osobowym marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,97 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. kierujący Audi A4 uderzył w dwa ogrodzenia oraz słup telekomunikacyjny. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji  w Pilawie.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 228 interwencji.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.