Ciekawe tematy

Joanna Szczęśniak z Głoskowa wygrała 102. odcinek Koła Fortuny

Dodano:
garwolin - Joanna Szczęśniak z Głoskowa wygrała 102. odcinek Koła Fortuny

Nauczycielka geografii ze Skarżyska - Kamiennej, student stomatologii z Zabrza, oraz kupiec z Głoskowa Joanna Szczęśniak zagrali w dzisiejszym odcinku Koła Fortuny, wyemitowanym w TVP 2. Miłą wiadomością dla mieszkańców naszego powiatu jest to, że Joasia zakwalifikowała się do finału i wygrała odcinek.

Joanna wykazała się refleksem już w pierwszej rozgrywce i odgadła hasło. Dalej też radziła sobie bardzo dobrze, pokonała konkurentów i dostała się do finału, gdzie spisała się znakomicie.

Marzeniem sympatycznej Joasi są podróże, chciałaby wyjechać na przykład do Argentyny i Brazylii. Niestety mieszkanka Głoskowa nie wygrała jednej z głównych nagród, czyli 50 tys. zł, lub samochodu marki Toyota Aygo, ale dzięki udziałowi w Kole Fortuny zebrała już kwotę, która umożliwi jej przelot do Ameryki Południowej i z powrotem.

Jak poradziła sobie Joasia można zobaczyć po kliknięciu w obrazek.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP a55c7e8c07) Odpowiedz

gratulace