Wiadomości z Garwolina

Który będzie najlepszy? – Ruszył konkurs Najpopularniejszy dzielnicowy 2017 roku

Dodano:
garwolin - Który będzie najlepszy? – Ruszył konkurs Najpopularniejszy dzielnicowy 2017 roku

2 stycznia 2018r. rozpoczął się konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku”. Mieszkańcy powiatu garwolińskiego mogą oddawać głosy na 21 dzielnicowych. Konkurs trwa do 31 stycznia br.

Konkurs to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za który odpowiada.

Głos na dzielnicowego można oddawać za pomocą papierowych ankiet przy urnach dostępnych w budynkach KPP w Garwolinie, Posterunków Policji w: Łaskarzewie, Sobolewie, Maciejowicach, Wildze, Pilawie, Trojanowie, Żelechowie, Miastkowie Kościelnym i zespołach ds. Prewencji w: Górznie, Borowiu i Parysowie oraz urzędach miast i gmin.

Rzecznik prasowy policji Marek Kapusta zaprasza do wypełnienia ankiet i oddania głosu na dzielnicowego – ankiety można przesłać na adres mailowy: kppgarwolin@ra.policja.gov.pl.

Dane dzielnicowych dostępne są TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

NAJLEPSZY JEST KULSON Z NOWIN SOBOLEWSKICH (, #IP efb30322ef) Odpowiedz

Tak (, #IP 27bbc1540d) Odpowiedz

Ten może co ryby wypuścił aż do podzamcza ?

aaa (, #IP 088ea04138) Odpowiedz

a smierc Ireneusza F. to zostala wyjasniona??

(, #IP 9a6dfd7979) Odpowiedz

Wyjaśniać miała jedna posłanka z kukiz15 ale jak przeszła do PIS to jej się chyba odechciało.