Sport

Emilia Mazek zwycięstwem powitała 2018 rok

Dodano:
garwolin - Emilia Mazek zwycięstwem powitała 2018 rok

1 stycznia w Parku Skaryszewskim w Warszawie odbył IV Bieg Noworoczny, któremu towarzyszyło hasło „Wbiegnij z nami w Nowy Rok”. W imprezie wzięło udział blisko 400 uczestników, którzy mieli do przebiegnięcia nietypowy dystans 5.4 km. Doskonale spisała się w tym biegu zawodniczka „Wilgi” Garwolin Emilia Mazek, która nie dała przeciwniczkom żadnych szans.

Emilia Mazek drugą  na mecie Martynę Szubę z Warszawy zwyciężyła w czasie 20’53”, a wyprzedziła o 1 min i 26 sekund. Trzecie miejsce zajęła Marta Jastrzębska, również z Warszawy, która uzyskała czas 22’36”. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Maciej Bodnar – Warszawa. 

- Jestem mile zaskoczony doskonałą postawą Emilki, gdyż po trudnym sezonie znajduje się w okresie wybiegania  i zwycięstwo w takim stylu, dobrze rokuje na 2018 rok -  uzupełnia trener zawodniczki Stanisław Buszta.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

brawo (, #IP f6e302116c) Odpowiedz

brawo Emilka

Racja! (, #IP d0fe4b23a8) Odpowiedz

Brawo Pani magister - inżynier! Brawo Wilga Garwolin!