Rozrywka

Jasełka w przedszkolu Pluszowy Miś

Dodano:
garwolin - Jasełka w przedszkolu Pluszowy Miś

Uroczystość jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w przedszkolu ,,Pluszowy Miś’’ w Żelechowie.

20 grudnia 2017 roku, dzieci 4-5 letnie ,,Pajacyki” pod kierunkiem Hanny Chudek przygotowały uroczyste Jasełka pt. ,,Kolędnicy – Wędrownicy’’. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka, ks. prałat Eugeniusz Filipiuk, dyrektorzy emeryci – Jolanta Wilk i Maria Rodak, rodzice oraz wszyscy pracownicy przedszkola.

Podczas uroczystości, 111 Gromada Zuchowa i Drużyna Harcerska w Żelechowie pod opieką p. Kamili Wójtowicz, przekazała dyrektor Mariannie Błażejczyk Betlejemskie Światło Pokoju.

W okresie przedświątecznym w pozostałych grupach również odbyły się przedstawienia o Bożym Narodzeniu. Wszystkie dzieci z przedszkola miały okazję zaprezentować swoje zdolności aktorskie przed rodzicami. Dzieci występowały w pięknych strojach jasełkowych w otoczeniu nastrojowej, bożonarodzeniowej dekoracji sal. Pięknie śpiewały kolędy, tańczyły i recytowały przygotowane wierszyki.

Dzieci z poszczególnych grup zasługują na pochwałę za zaangażowanie. Ich występy niejednokrotnie wywoływały łzy wzruszenia u rodziców. Przedszkolaki stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 25

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.