Rozrywka

Tegoroczny Orszak Trzech Króli w Żelechowie będzie wyjątkow

Dodano:
garwolin - Tegoroczny Orszak Trzech Króli w Żelechowie będzie wyjątkow

Tegoroczny żelechowski orszak będzie jeszcze bardziej widowiskowy niż zazwyczaj, a to dzięki zwycięstwu Żelechowa w konkursie na obecność wielbłąda w Orszaku Trzech Króli.

Żelechowski Orszak Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia 2018 roku po Mszy Świętej o godzinie 11.00. Transmisja z orszaku w Żelechowie prowadzona będzie na żywo przez: TVP 1, TVP Polonia oraz Polskie Radio.

Na początku orszaku wyruszą: żółta chorągiew, a za nią dzieci przebrane za postaci jasełkowe: pastuszków, aniołków; następnie niebieska chorągiew i wszyscy przebrani na niebiesko; zielona chorągiew i wszyscy przebrani na zielono; czerwona chorągiew i wszyscy przebrani na czerwono. Za ostatnią chorągwią wszyscy przybyli na orszak.

Organizatorzy zapewniają, że prócz wielbłąda możemy spodziewać się wielu innych niespodzianek i zachęcają do przebierania się w orszakowe stroje aby jeszcze bardziej uświetnić naszą uroczystość.

zdjęcie wprowadzajace: Orszak.org

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.