Rozrywka

Dzień ze sztuką w Łucznicy

Dodano:
garwolin - Dzień ze sztuką w Łucznicy

Centrum Sportu i Kultury organizuje wyjazd do Stowarzyszenia Akademia Łucznica na warsztaty rękodzieła artystycznego. Dzieci będą miały okazję zobaczyć niezwykłe miejsce, w którym natura łączy się ze sztuką.

Akademia Łucznica to miejsce z królewską historią, zaadaptowane, by propagować sztukę i kulturę oraz popularyzować różnorodne formy rękodzieła artystycznego. Zajęcia, oferowane przez Akademię, prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, wśród których znajdują się twórcy i wykładowcy ze znanych uczelni artystycznych. Swoją pracę traktują jak misję, którą wypełniają z najwyższym zaangażowaniem.

Dzień ze sztuką rozpocznie się spotkaniem z przewodnikiem, który oprowadzi uczestników wycieczki po zabytkowym parku i przybliży historię miejsca. Następnie dzieci zostaną podzielone na grupy i rozpoczną warsztaty z czterech różnych dziedzin. Będzie filcowanie na sucho i na mokro, robienie papieru czerpanego, warsztaty z makramy oraz malowanie na torbach. Każdy uczestnik wycieczki będzie brał udział we wszystkich czterech warsztatach.

Wycieczka organizowana jest przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w ramach tegorocznej akcji „Ferie w mieście“.

Regulamin wycieczki – regulamin Łucznica

Oświadczenie do wydruku – oświadczenie opiekunów

Wycieczka do Stowarzyszenia Akademia Łucznica

godz. 9.00 – 14.30

Cena – 40 zł/os.

 Zapisy od 7. roku życia

Zapisy: promocja@csik.garwolin.pl oraz telefonicznie 25 682 20 51

Opłaty można dokonać w sekretariacie CSiK lub przelewem:

Centrum Sportu i Kultury ul. Żwirki i Wigury 16, 08-400 Garwolin
Bank Spółdzielczy w Garwolinie 05-9210-0008-0013-8530-2000-0020
Tytułem: imię i nazwisko dziecka, warsztaty w Łucznicy

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.