Wiadomości

Uroczysta gala z okazji jubileuszu 30-lecia firmy Ekolider

Dodano:
garwolin - Uroczysta gala z okazji jubileuszu 30-lecia firmy Ekolider

Firma „Ekolider” ukończyła 30 lat. Z tej okazji 5 stycznia 2018 roku, w hotelu Sulbin odbyła się uroczysta gala. Prezes firmy, Jarosław Wyglądała wraz z żoną, zaprosili do wspólnego świętowania swojej działalności: księży, pracowników firmy, partnerów biznesowych, przedstawicieli mediów oraz władz samorządowych.

Jubileusz był okazją do przypomnienia historii firmy oraz pokazania jej dorobku na przestrzeni 30 lat. W początkowym okresie firma „Ekolider” zajmowała się wyłącznie świadczeniem usług transportowych. Z biegiem czasu zakres działalności zmieniał się i objął usługi asenizacyjne, w późniejszym okresie dodatkowo wywóz i zagospodarowanie nieczystości stałych.

W miarę upływu czasu działalność została rozszerzona na inne gminy powiatu garwolińskiego. Obecnie przedsiębiorstwo prowadzi obsługę w zakresie wywozu i zagospodarowania nieczystości stałych i płynnych na terenie ponad dwudziestu gmin i miast w obrębie pięciu powiatów województwa mazowieckiego i lubelskiego. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo jako pierwsze w regionie wprowadziło selekcję odpadów u źródła powstawania, jednocześnie biorąc odpowiedzialność za edukację społeczeństwa w zakresie gospodarowania odpadami oraz angażując się w wiele lokalnych inicjatyw związanych z ekologią. Tradycją stał się choćby „Piknik z Ekoliderem”, na którym nagradzani są uczniowie powiatowych szkół za proekologiczną i selektywną zbiórkę odpadów. Ponadto „Ekolider” jest pionierem w zakresie usług związanych zarówno z pozimowym jaki i letnim czyszczeniem dróg, wywozem i zagospodarowaniem odpadów zielonych oraz poremontowych i budowlanych. Firma jest liderem w zakresie gospodarki nieczystościami stałymi i płynnymi w tym odbioru i zagospodarowania surowców wtórnych.

Wspólne fetowanie jubileuszu z pewnością podsumowało pewien rozdział w historii firmy.„Sukces to nie odzwierciedlenie słomianego zapału. Tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień i dążyć do celu. Ważne jest aby mieć pomysł, biznes plan, ale ja zawsze miałem marzenia.”- tłumaczył prezes „Ekolidera”. Tego wieczoru z ust Jarosława Wyglądały popłynęło również wiele podziękowań: „Obchodzenie jubileuszu 30-lecia działalności gospodarczej to bardzo miły moment, ale przeżywaliśmy zarówno wzloty jak  i upadki, chwile radosne i smutne. Sukcesów przez te lata było bardzo dużo i na szczęście przysłoniły te trudne chwile. Jednak nie dałoby się tego wszystkiego osiągnąć, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy mnie otaczają. Dlatego dziś dziękuję  pracownikom, współpracownikom oraz samorządowcom, za dotychczasową pracę i wspieranie firmy w jej ciągłych dążeniach do rozwoju. Podziękowania składam również na ręce mojej żony Ewy, która zajęła się wychowywaniem dzieci, wspierała mnie w trudnych momentach, mobilizowała w chwilach zwątpienia. Za ten trud, za wyrozumiałość, wsparcie – dziękuję”.

REKLAMA:


Jak na jubileuszową galę przystało, były również wyróżnienia pracowników.
Z rąk Jarosława Wyglądały nagrody odebrały osoby, które od wielu lat swoją pracą, profesjonalizmem i zaangażowaniem przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.

Po części oficjalnej, którą prowadził znany prezenter telewizyjny Robert Janowski, głos zabrali  zaproszeni goście, między innymi: starosta powiatu garwolińskiego Marek Chciałowski, Burmistrz Pilawy Albina Łubian, która przemawiała w imieniu wszystkich samorządowców, radny sejmiku mazowieckiego Krzysztof Żochowski, prezes firmy Lechpol Zbigniew Leszek, który z kolei zabrał głos w imieniu grona biznesmanów. Wszyscy gratulowali prezesowi „Ekolidera” doceniając trud, podziwiając konsekwencję w działaniu, determinację oraz umiejętność prowadzenia firmy w stronę ciągłego rozwoju.

Galę uświetnił koncert Andrzeja Piasecznego, który poprzedzony był występem tancerzy z warszawskiej akademii tańca Marcina Hakiela.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 88

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nie prawda (, #IP 2c04745ad1) Odpowiedz

Niech zobaczą bogacze jaj biednemu dupa skacze

(, #IP 96ebab24ee) Odpowiedz

ten cytat w tresci tu trzeba przejsc przez prawdziwy ogien zeby dazyc do celu czy to chodzi o palace sie smieci w ekoliderze ktore uniemozliwialy dojazd do garwolina latem w niedziele trzeba bylo objezdzac przez sulbiny pisze komentarz trzeci raz i go nie ma czyto zmowa

Gosc (, #IP e84ecf6aa4) Odpowiedz

Prywatna żenada płaczą że im się nieoplaci działać jako firma a na imprezie gwiazdy telewizji i kupa tutejszych darmozjaduw

Wieś (, #IP 5a89756f1f) Odpowiedz

Buractwo,Wieś spiewa i Taniczy.

(, #IP abf9ae9d4e) Odpowiedz

Ale przyznam że poza jednym kierownikiem z jednego urzędu to raczej reszta towarzystwa mniej jak 10 do ręki nie ma. A sporo jest tam osób które my opłacamy. Chodzi o zauwazenie pewnej prawidłowości - biznes lubi się z tymi, którzy rządzą...

(, #IP 0aed865e74) Odpowiedz

A ci dwaj panowie z bombką to co ....? na jubileusz przynieśli bombkę ???